INFORMACE KE KORONAVIRU: OTEVŘENO viz otevírací doba! Platba KARTOU I HOTOVĚ. Prodejna je převážně ze své podstaty venkovní na velké ploše. Pohyb v budově prodejny regulován, prosíme o strpení a toleranci.
 
 

ZAHRADNICTVÍ KORNER®
Ostrava - Koblov

 

     
ÚVOD REFERENCE DÁRKOVÝ POUKAZ
  KONTAKT ZÁJEMCI O PRÁCI
    OTEVÍRACÍ DOBA
    FOTKY
     
 
   
  PRODEJ PROSTOKOŘENNÝCH OVOCNÝCH ROSTLIN ZAHÁJEN - SORTIMENT ZDE
  Realizace a údržba zahrad, veřejné zeleně I Projektování I Maloobchodní prodej I Rostlinná výroba I Kokosový substrát
 
 

8. prodejní zahradnická výstava
zaměřená pro děti se konala
3. - 5. května 2013.

V sobotu a neděli zahradnickou výstavu provázel bohatý kulturní program. Dětem se věnoval klaun Hopsalín s malířkama obličejů, skákací hrad byl k dispozici zdarma, případně jste mohli shlédnout zásah malých hasičů SDH Koblov apod. V neděli jste se mohli setkat s Heidi Janků, která vystoupila v odpoledních hodinách.

Tatínky a dědečky určitě zaujalo dřevorubecké klání TIMBERSPORTS s mistrem Evropy a vicemistrem světa Martinem Komárkem nebo ukázka techniky Hasičského záchranného sboru MSK.

Nejen maminkám a babičkám se pak líbilo vystoupení dětské cimbálové muziky z Lužic u Hodonína nebo známá multižánrová hudební skupina Šajtar.

V neděli během celého dne byly k vidění rádiem řízené modely členů modelářského sdružení "RC Cars Ostrava o.s.", v hale probíhala Drift show a na venkovní ploše byly ke shlédnutí expediční a triálové modely. Současně Vám na venkovní ploše nabídla fa. "svez-se.cz" zdarma zapůjčení profesionálních RC Off-Road triálových modelů.

Ve spolupráci s firmou Klia CZ s.r.o. byla ke shlédnutí expozice ekvádorských a kolumbijských růží, prodej bytových doplňků a pokojových rostlin.

Dalšími vystavujícími firmami byly:
Chlebiš s.r.o. (zahradní technika),
Netafim czech s.r.o.(závlahové systémy),
Mlýn U vodníka Slámy (agroturistika),
Zajícová Garden servis s.r.o.
(zahradkářské a zahradnické potřeby)
,
BetonExterier Staněk(betonové výrobky),
Krezbo (čerpadla, domácí vodárny),
Střední zahradnická škola Ostrava

Občerstvení zajišťovalo Vinařství Ambrož:
zvěřinové speciality, maso grilované na dřevěném uhlí, domácí klobásy, kotlíkový guláš a degustační menu jihomoravských vín z vlastní produkce

Člen Svazu školkařů České republiky a Člen Svazu zakládání a údržby zeleně

 
Copyright 2014 (c) Zahradnictví Korner ®, všechna práva vyhrazena.