INFORMACE KE KORONAVIRU: OTEVŘENO viz otevírací doba! Platba KARTOU I HOTOVĚ. Prodejna je převážně ze své podstaty venkovní na velké ploše. Pohyb v budově prodejny regulován, prosíme o strpení a toleranci.
 
 

ZAHRADNICTVÍ KORNER®
Ostrava - Koblov

 

     
ÚVOD REFERENCE DÁRKOVÝ POUKAZ
  KONTAKT ZÁJEMCI O PRÁCI
    OTEVÍRACÍ DOBA
    FOTKY
     
 
   
  PRODEJ OVOCNÝCH ROSTLIN - SORTIMENT ZDE
  Realizace a údržba zahrad, veřejné zeleně I Projektování I Maloobchodní prodej I Rostlinná výroba I Kokosový substrát
 
 

Realizace a údržba zahrad, firemní a veřejné zeleně

 
 

Díky strategické poloze (blízko dálnice a dalších hlavních tahů) je naší spádovou oblastí pro realizace zahrad Ostrava, ale také Bohumín, Karviná, Orlová, Havířov, Bílovec, Frýdek-Místek, Hlučín, Kravaře, Velká Polom, Pustá polom, Vřesina, Klimkovice a další okolní obce.

Zahrady rodinných domů

Realizace zahrad rodinných domů patří od samého počátku podnikání k hlavní a nejoblíbenější činnosti, kterou se zabýváme. Základem pro dlouhodobě krásnou ale na údržbu nenáročnou zahradu je důkladné zhodnocení místních podmínek a pochopení představ investora. Z tohoto důvodu je nezbytná osobní návštěva budoucí zahrady, na které se sladí vize investora se schopnostmi a možnostmi rostlin na daném stanovišti. Ikdyž se zahrady realizují na základě dobře zpracovaného návrhu, je vždy nezbytné sledovat, zda se v průběhu neobjeví faktory, které by měly negativní vliv na budoucí vitalitu rostlin, o kterých zahradní architekt nevěděl a mnohdy ani vědět nemohl (velké zakopané betonové předměty, vedení IS, nevhodné pH, nepropustné podloží, zbytky po stavební činnosti...).

Firemní a veřejná zeleň

Jako dodavatelé a subdodavatelé realizujeme celá sadová díla nebo jejich části. Vlastníme traktory s příslušenstvím (mulčovače, štěpkovač, rotavátor, kultivátory, válce, postřikovač, nízkopodlažní i výklopné vlečky...), smykem řízené kolové nakladače, pásový bagr 1500 kg, pásové káry 500 kg, půdní frézu, křovinořezy, motorové pily a mnoho dalšího nezbytného pro náš obor...

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Hrubé terénní úpravy

Kůrování výsadeb

Nově založený trávník

Výsadba rostlin

Frézování povrchu

Realizovaná okrasná zahrada

 
  Výsadba vzrostlých stromů
Golfové hřiště v Kravařích
Výsadba vzrostlých stromů
ZOO Ostrava
Sadové úpravy - CTP Ostrava
Městská a obecní zeleň - obec Píšť
 

Člen Svazu školkařů České republiky a Člen Svazu zakládání a údržby zeleně

 
Copyright 2014 (c) Zahradnictví Korner ®, všechna práva vyhrazena.